?גוף, מי בכלל רוצה כזה

 Who Wants a Body Anyway'sובכן, לפחות זה מה שחשבתי פעם. הגוף יכול להיות נושא כל כך מעניין וטעון. רק בשנה העשירית שלי באקסס קונשסנס התחלתי בכלל להבין למה הגוף קיים באמת. הוא קיים כדי להנות מהחיים בכדור הארץ. אבל באיזו תדירות זה מה שאנשים באמת עושים או בוחרים עם הגוף שלהם?

במשך שנים שמעתי את אבי החורג, גארי דאגלאס, המייסד של אקסס קונשסנס, אומר ״אין לך באמת בחירה לגבי גלגול נשמות עד שמצאת את הגדוּלה של התגלמות בגוף בטוטאליות״. הייתי תוהה ותוהה, מה זו הגדוּלה של התגלמות בגוף?

עד אותה נקודה לא היה לי כל כך כיף עם הגוף שלי. נדיר שחשתי הערכה כלפיו. מכירים את זה שאתם מסתכלים על תמונות ישנות שלכם מהעבר ואתם כאילו ״וואו, נראיתי כל כך יותר טוב אז ממה שחשבתי בזמנו״. ואז אתם מקבלים החלטה להתחיל להעריך את הגוף עכשיו כדי לא לפספס כמה מדהים זה יכול להיות, רק שאתם בכלל לא מרגישים ככה לגבי הגוף שלכם?

ואז יש את כל הכאבים. עד שלא התחלתי להנחות בעצמי את קורס 3 ימי גוף של אקסס לא הבנתי שגוף יכול להיות דבר כיפי שעומד לרשותנו. תהליכי הגוף במגע של אקסס התחילו להעניק לי חיבור ושמחה עם הגוף שלי, שאף פעם לא חשבתי שאפשרית.

התחלתי באמת לקלוט כמה הגוף שלי היה והינו מודע. ושכל ה״כאבים״ שחוויתי בגוף שלי, לא היו של הגוף שלי. זו היתה המודעות של הגוף שלי לגופים אחרים, כולל כדור הארץ. ואז התחלתי לשאול ״האם אני בכלל רוצה להיות מודעת לכמה הגוף שלי מודע?״

היה נדמה שכל פעם שאני הולכת ברחוב, המודעות האינטנסיביות של הגוף וההוויה שלי היו יותר מדי עבורי. אז הייתי ״מנסה״ לכבות את המודעות על ידי המנעות מסביבת אנשים, על ידי אכילת יתר, על ידי הרמת מחסומים למודעות שלי ושל הגוף שלי. וכמובן, זה רק הכאיב עוד יותר. אז יום אחד פשוט אמרתי, ״לעזאזל עם זה! אני אתן צ׳אנס למודעות להראות לי אפשרות אחרת. חייבת להיות אפשרות אחרת. חייבת״. ואז, לאט לאט, הגוף שלי התחיל להיות יותר שמח. עדיין הייתי מודעות לכאב ולסבל בגופים סביבי, אבל לא היתה לזה השפעה עליי כמו פעם. התחלתי לחוש התפוצצות אקסטטית של הנאה מתפרצת מהבטן שלי, איפה שקודם היו לי רק מחסומים ודחיסות.

המשכתי להשתמש בתהליכי הגוף של אקסס ולבחור בגוף (אה, בכלל ציינתי שבעצם לבחור בגוף עוזר לגוף שלך להיות שמח?) וקלטתי בכמה אנרגיה השתמשתי נגד השמחה של הגוף שלי. הבנתי שזו התנהגות שפחות או יותר כל מי שיש לו גוף לימד אותי. כמעט כל מי שבכדור הארץ, מעל גיל 12, מגביל במכוון את הנאת ושמחת הגוף. טירוף!

איך ייראה העולם שלנו אם כולם יתהלכו בהנאה עם הגוף שלהם, באהבה ואכפתיות עבור גופם, במקום לשפוט להעניש את הגוף עד כדי חוסר קיום מוחלט? איזה עולם שונה!

באיזה סוג של עולם תרצו לחיות עם גופכם היפהפה?

איך יהיה העולם אם נכבד ונתייחס לאינטיליגנציה ולמודעות של הגוף?

איך ייראה עולם בו גופים מקבלים כבוד, נקודה?

מזמינה אתכם לגלות, אם תעיזו..........................

מחפשים מידע נוסף לגבי התגלמות מודעת בגוף, הקליקו כאן לגלות עוד

© Copyright 2017-2019 Shannon-Ohara.com | All Rights Reserved.
Data Protection Declaration
Terms & Conditions