קסם הגופים

גוף נולד שמח ואחרי כ-15 שנה של לקחת את הגוף לגמרי כמובן מאליו ואף פעם לא להבין או להכיר שהאנרגיה, הבריאות והקלילות שהיתה לו, היתה מתנה שתעורר געגוע עמוק ברגע שתעלם.

Magic bodies

Magic bodies

שנות ה-15 עד 25 עברו בלחשוף את הגוף שלי לכל מיני התעללויות, מסמים ואלכוהול לאכילת יתר/חוסר אכילה, לסקס גרוע ושיפוט עצמי מסיבי.

עד גיל 26 עשיתי כל כך הרבה תהליכי גוף של אקסס עד שהגוף שלי פשוט לקח פיקוד והתחיל להכריח אותי להקשיב לו. הייתי שמחה לומר שהייתי מיושבת בדעתי ובחרתי להקשיב לגוף, אבל לא. זה היה הקול של הגוף שלי שנהיה כל כך רועש עד שלא יכולתי יותר לזלזל ולהתעלם ממנו.

אז הייתי צריכה לעשות בחירה אמיתית. האם אני רוצה את הגוף הזה? אם אני לא יכולה להתעלם ממנו יותר, אני רוצה להתמודד איתו? התודעה והקול שתהליכי הגוף נתנו לגופי הכריחו אותי לבחור משהו שלא הייתי מוכנה להסתכל עליו. העובדה שלמעשה יש לי את הגוף הזה, שהוא לא מה שחשבתי או הבנתי אי פעם מה שהוא.

התחלתי לקלוט שהגוף שלי הוא מתנה ענקית של חיוּת, שנועד להנאה, שמחה, מודעות, יצירה ותודעה. האם אני מוכנה שיהיה לי את כל זה? כי אם הייתי מוכנה שיהיה לי את כל זה אצטרך להתחיל לא רק לגלות את מסתרי הגוף שלי ומתנותיו האמתיות, אלא גם לקבל אותם במלואם. הדפתי אותם הצידה ונתתי להם הגדרות ותיוגים כמו כאב וחוסר נוחות. ביישתי את הדרך והמודעויות של הגוף שלי והתנגדתי להכנע להם. והכי מוזר, אפילו לא ידעתי למה.

מציאות אחרת עם גוף החלה להיווצר עבורי על ידי קבלה של עוד ועוד תהליכי גוף של אקסס וכמובן בחירות נוספות תומכות לגוף (כמו בחירת מאהבים נכונים לגוף שלי). הגוף שלי זהר וההתיחסות לכל המכאובים, כאבים ומחלות בגוף שלי השתנתה למודעויות למשהו, לא כהתייחסות לבעיה.

האם הגוף שלי יחיה לנצח? נראה. האם לא יהיו לי יותר אי פעם כאבים, מכאובים או מחלות? סביר להניח שלא. ההתקדמות שלי בנקודת זמן זו, זה שגוף שלי שמח, באמת. וכשאני עושה משהו שמפר את השמחה הזו, הגוף שלי אומר לי באופן ברור ביותר מי הבוס.

הצטרפו אליי לקסם שהגוף יכול להיות והשתמשו בתהליכי הגוף של אקסס להגיע לשם.

מה אם כל המטרה בחיים היא לחוות את הגדוּלה של ההתגלמות בגוף?

האם אתם חווים חיוּת?

לצלול לעומק לתוך גילוי הקסם והמסתורין של הגוף, מוזמנים להנות משיחה חינמית שאני (שאנון) ומספר מנחים מדהימים של קורס תהליכי הגוף של אקסס יצרנו. ליחצו כאן

לגלות איפה קורסי הגוף המדהימים עם שאנון מסביב לעולם, ליחצו כאן

 

© Copyright 2017-2019 Shannon-Ohara.com | All Rights Reserved.
Data Protection Declaration
Terms & Conditions